Back to Top

Blog Go Ahead Eagles

Mecz pomiędzy Heracles kontra GO Ahead Eagles zakończony wynikiem 2-0

Spotkanie Heracles kontra GO Ahead Eagles, wynik końcowy 2-0

W ostatnim meczu Eredivisie drużyny Heracles i GO Ahead Eagles spotkały się na boisku Erve Asito, gdzie gospodarze odnieśli zwycięstwo 2-0. Pomimo bezbramkowego wyniku na przerwę, ostatecznie to Heracles sięgnęło po trzy punkty. Spotkanie odbyło się trzy dni temu, 15 marca o godzinie 19:00, a kibice zgromadzeni na stadionie mieli okazję zobaczyć dwie bramki i zacięte starcie o ligowe punkty.

Mecz pomiędzy GO Ahead Eagles vs PSV Eindhoven, wynik końcowy 0-1

Spotkanie GO Ahead Eagles - PSV Eindhoven zakończone wynikiem 0-1

Wczoraj, 8 marca, w ramach 25. kolejki Eredivisie, na stadionie De Adelaarshorst spotkały się drużyny GO Ahead Eagles i PSV Eindhoven. Mecz ten obfitował w emocje i zaciętą rywalizację. Ostatecznie, po pełnym zaangażowania starciu, zwycięstwo odniosła drużyna PSV Eindhoven, pokonując rywali 1-0. Czy to był przełomowy moment w sezonie dla jednej z ekip? Przekonajmy się, zagłębiając się w szczegóły tego pojedynku.

GO Ahead Eagles vs Waalwijk zakończony wynikiem 1-0

Dnia 2024-03-02 17:45 miał miejsce mecz pomiędzy GO Ahead Eagles oraz Waalwijk: końcowy wynik 1-0

W piłkarskim starciu pomiędzy drużynami GO Ahead Eagles i Waalwijk, które odbyło się 2 marca 2024 roku o godzinie 17:45 w ramach 24. kolejki Eredivisie na stadionie De Adelaarshorst, kibice zostali świadkami emocjonującej rywalizacji. Ostatecznie to gospodarze zdołali wyjść zwycięsko z tego starcia, pokonując rywali 1-0. Mecz ten pozostanie na długo w pamięci fanów obu drużyn.

Twente vs GO Ahead Eagles, wynik 3-0

Twente kontra GO Ahead Eagles, wynik meczu 3-0

W sobotnie popołudnie w ramach 23. kolejki Eredivisie doszło do starcia pomiędzy drużynami Twente i GO Ahead Eagles na boisku De Grolsch Veste. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3-0, którzy już po pierwszej połowie prowadzili 2-0 nad przeciwnikiem. Spotkanie miało miejsce dokładnie wczoraj, 25 lutego 2024 roku o godzinie 13:30, a teraz przyjrzyjmy się bliżej przebiegowi tej rywalizacji.

Heerenveen vs GO Ahead Eagles zakończony wynikiem 0-2

Dnia 2024-02-17 20:00 odbyło się spotkanie pomiędzy Heerenveen oraz GO Ahead Eagles - wynik końcowy 0-2

W ostatniej kolejce Eredivisie doszło do starcia pomiędzy drużynami Heerenveen i GO Ahead Eagles na Abe Lenstra Stadion. Mimo wyrównanej pierwszej połowy, to goście zdołali przełamać impas po przerwie, ostatecznie zwyciężając 2-0. Mecz odbył się dnia 17 lutego 2024 roku o godzinie 20:00, a wynik ten pozostaje aktualny w kontekście relacji z 19 lutego 2024 roku.

GO Ahead Eagles - PEC Zwolle zakończony wynikiem 1-1

Spotkanie pomiędzy GO Ahead Eagles oraz PEC Zwolle zakończone wynikiem 1-1 dnia 2024-02-11 11:15

Wczoraj, w ramach 21. kolejki Eredivisie, na stadionie De Adelaarshorst odbył się zacięty pojedynek pomiędzy drużynami GO Ahead Eagles oraz PEC Zwolle. Mecz zakończył się remisem 1-1, a widzowie nie mieli okazji do radości już w pierwszej połowie, gdy na tablicy wyników przez długi czas widniał rezultat 0-0. Czy obie ekipy zdołają poprawić swoje osiągnięcia w kolejnych spotkaniach?

Mecz pomiędzy Vitesse kontra GO Ahead Eagles 0-2

Spotkanie Vitesse kontra GO Ahead Eagles, wynik końcowy 0-2

W dniu 4 lutego 2024 roku o godzinie 11:15 w ramach 20. kolejki Eredivisie drużyna Vitesse podejmowała GO Ahead Eagles na stadionie GelreDome. Mecz zakończył się wynikiem 0-2 na korzyść GO Ahead Eagles, które prowadziły już 0-1 po pierwszej połowie.

Mecz GO Ahead Eagles vs Ajax, wynik końcowy 2-3

Spotkanie GO Ahead Eagles kontra Ajax, wynik końcowy 2-3

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami GO Ahead Eagles i Ajax przyniósł wiele emocji dla kibiców. Zacięta rywalizacja zakończyła się wynikiem 2-3 na korzyść zespołu Ajax, który zdołał utrzymać przewagę od pierwszej połowy. Mecz, który odbył się w De Adelaarshorst w ramach Eredivisie, kolejki 17, dostarczył wielu niezapomnianych chwil.

Excelsior vs GO Ahead Eagles zakończony wynikiem 1-1

Excelsior vs GO Ahead Eagles, wynik meczu: 1-1

W meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami Excelsior i GO Ahead Eagles, które odbyło się w ramach 16. kolejki Eredivisie, obie drużyny podzieliły się punktami remisując 1-1. Mecz odbył się na Van Donge & De Roo Stadion, a wynik na przerwę był bezbramkowy.

Mecz warty uwagi

Mecz GO Ahead Eagles - Twente, wynik 1-2

GO Ahead Eagles kontra Twente 1-2.

Pierwsza część spotkania pomiędzy GO Ahead Eagles oraz Twente zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.